Dzisiaj jest piątek, 25 maja 2018 r. 145 dzień roku 


  Strona Główna
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Informacje o Zakładzie
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Władze Zakładu  
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Dział Usług Mieszkaniowych
  Dział Usług Komunalnych
  Cmentarz Komunalny
  Zakład Pogrzebowy
  Groby Wojenne
  
  Zieleń
  Drogownictwo
  Transport
  Oblężenie Malborka
  Remonty
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Wynajem 
  Zamówienia publiczne
  Przetargi na lokale/garaże
  Wspólnoty - remonty
  Oferty Pracy  Zgłaszanie awarii
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Aktualności
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Komunikaty
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Dokumenty do pobrania
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Kontakt
 - - - - - - - - - - - - - - -
  Zasady ochrony danych
 


"Naprawmy to"
Urząd Miasta Malborka, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej (ZGKiM) oraz stowarzyszenie Malborskie Centrum Kwadrat, zapraszają mieszkańców miasta do korzystania z nowej formy zgłaszania problemów występujących w najbliższym otoczeniu, w przestrzeni publicznej. "Naprawmy to" to serwis internetowy, za pośrednictwem którego mieszkańcy tworzą interaktywną mapę zaobserwowanych usterek występujących na terenie miasta.

Na mocy porozumienia o współpracy podpisanego przez prezesa ZGKiM Władysława Krawczyka z przedstawicielami Stowarzyszenia Malborskie Centrum Kwadrat zachęcamy mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w projekcie.

Strona www.malbork.naprawmyto.pl służy zgłaszaniu problemów występujących w przestrzeni publicznej i informowaniu o nich odpowiedzialnych jednostek i służb publicznych, w tym jednostek miejskich podległych samorządowi. Dzięki takiej formie przekazu informacji, każdy zgłoszony problem będzie na bieżąco przekazywany bezpośrednio do instytucji publicznych odpowiedzialnych za daną kwestię. Problemy można zgłaszać przez Internet lub aplikację na urządzenia mobilne. Wystarczy wskazać na mapie miejsce, gdzie wystąpił problem, krótko go opisać, ewentualnie dołączyć zdjęcie ilustrujące sytuację - podkreślają inicjatorzy akcji.

Z racji skali miasta jak i funkcjonujących, sprawdzonych mechanizmów, Gospodarz miasta oraz pracownicy ZGKiM mają  dobry przegląd bieżącej sytuacji. Tym niemniej, każda inicjatywa i każde narzędzie, które może usprawnić pracę służb miejskich jest cenne i pożądane, a dodatkową wartością jest stworzenie okazji do większej odpowiedzialności i zaangażowania  mieszkańców - podkreśla zastępca burmistrza Malborka Maciej Rusek.

   Przetargi na lokale/garaże
  wynajmę


        

Copyright (c) 2004 - 2011 ZGKiM